Ons netwerk van pensioenspecialisten

John Klop

Pensioendesk Tilburg

Amylstraat 14 (Leerfabriek KVL)

5061 PA Oisterwijk

T: 085-4891560
F: Graag per e-mail
E: john@japensioen.nl
I: www.japensioen.nl

Tiem Landsman

Pensioendesk IJsselstreek

De la Sablonièrekade 18

8261 JR Kampen

T: 038-3335262

E: info@landsmanenteune.nl

I: http://www.andsmanenteune.nl

 

Freddy de Laat

Pensioendesk Verton & De Laat

Molenstraat 30 A
6021 GV BUDEL

T: 0495 - 84 33 30

E: pensioendesk@verton-delaat.nl

I: www.verton-delaat.nl

Jaap van Hoek

Pensioendesk Drechtsteden

Calandstraat 28
3316 EA Dordrecht

T: 088-1002610

E: info@valent-pensioen.nl

I: http://www.valentpensioen.nl/

 

Bernd Huibers

Pensioendesk Nijmegen

Takenhofplein 3

6538 SZ Nijmegen

T: 024-7501750

E: b.huibers@pensioendesknijmegen.nl

I: http://www.pensioendesknijmegen.nl

 

Rosita Wiendels

Pensioendesk Alkmaar

Havinghastraat 36

1817 DA Alkmaar

T: 072-515 6739

E: Rosita@dijkhuizen-wiendels.nl

I: www.pensioendeskalkmaar.nl

 

Jan van Orden

Pensioendesk Gooi en Sticht

Vaartweg 81

1211 JG Hilversum

T: 035-6238940

E: info@steijnborg.nl

I: www.steijnborg.nl

John Verberk

Pensioendesk Groene Hart

Smidsvuur 8

2421 MP Nieuwkoop

T: 0172-570627

E: info@pensioendeskgroenehart.nl

I: http://www.pensioendeskgroenehart.nl

 

Vincent Zijlmans

Pensioendesk Zaanstreek

Vredeweg 1

1505 HH Zaandam

T: 075-6539520

E: vincent@klijnvankampen.nl

I: http://www.klijnvankampen.nl/

 

Bert van Huissteden

Pensioendesk De Baronie

Fellenoordstraat 60

4811 TJ Breda

T: 076-5315531

E: pensioendesk@debaronie.nl

I: http://debaronie.pensioendesk.nl

 

Bert Nieuwenhuis

Pensioendesk H. Jansen Groep

Groenloseweg 36

7101 AJ Winterswijk

T: 0543-551414

E: pensioendesk@hjansen.nl

I: http://www.pensioendeskhjansengroep.nl/

 

    Peter Verton

    Pensioendesk Verton & De Laat

    Molenstraat 30 A
    6021 GV BUDEL

    T: 0495 - 84 33 30

    E: pensioendesk@verton-delaat.nl

    I: www.verton-delaat.nl

    Rene Delsink

    Pensioendesk Rink Pensioen

    Markeweg 8a

    7846 AH Noord Sleen

    T: 
    F: Graag per e-mail
    E: rene@rinkpensioen.nl

    I:www.rinkpensioen.nl

    Olaf Reimus

    Pensioendesk Multisafe

    Rembrandtlaan 2

    3712 AK Huis ter Heide (Utrecht)

    T: 030-2212777

    E:o.reimus@multisafe.nl

    I: www.multisafe.nl

    Roger van der Linden

    Pensioendesk Zuid Limburg

    Patersplein 1

    Bocholtz

    T: 045-5688133

    E:roger@vdlinden.nl

    I: www.vdlinden.nl

    Rene Kole

    Profin Pensioendesk

    Utrechtseweg 154

    3818 ES  Amersfoort

    T: 033-2475045

    E: kole@profin.nl

    I: www.profin.nl

    Sergeve Velraeds

    Pensioendesk Zuid Limburg

    Kloosterstraat 37
    6369 AB Simpelveld

    T: (045) 566 05 75

    E:info@vequa.nl

    I: www.vequa.nl

    Marcel van Pijlen

    Pensioendesk Whatslife

    Parklaan 5

    3881 CS Putten

    T: 0341 - 20 47 64
    F: Graag per e-mail
    E: www.whatslife.nl
    I: info@whatslife.nl